Бабуся за 10 хв зліпила 15 вареників,а онучка-10.Скільки вареників можуть зліпити разом бабуся з

онучкою за 30 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Поликанов Богдан.

Ответ:

75

Пошаговое объяснение:

бабуся за 30 хв - 45 вареників (15×3=45)

онучка за 30 хв - 30 вареників (10×3=30)

45+30= 75 - зліпили разом за 30 хв.

Отвечает Мукомел София.

Відповідь:

75 вареників

Пояснення:

15+10 = 25 вареників         за 10 хв. онучка та бабуся

тому що у 30 хв по 10 хв 3 рази

25*3 = 75 вареників   за 30 хв. онучка та бабуся