6.  Математикадан жазбаша емтиханның нәтижелері (максималды балл -10) абсолют жиілік полигоны

түрінде берілген. Ақпаратты талдап,анықтаңыз:  a)   Таңдама көлемін;b)   көпшілік оқушылардың алған балы;c)   егер 8, 9, 10 балдарын жоғары нәтиже деп есептесек, жоғары нәтиже көрсеткен оқушылар пайызы помоги те пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Каршыга Танханым.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Балл Оқушылар саны

"1" 0

"2" 5

"3" 3

"4" 0

"5" 2

"6" 11 - оқушылардың ең көп саны

"7" 9

"8" 4

"9" 5

"10" 1

а) іріктеме көлемі-оқушылардың жалпы саны:

0+5+3+0+2+11+9+4+5+1=40

b) оқушылардың ең көп саны алған Балл "6"

с) жоғары балл алған оқушылар саны: 5+4+1=10

Жоғары балл алған оқушылардың пайызы:

(10/40)*100%=25%