Знайдіть найбільший спільний дільник і найменше спальнократне чисел 6050 і 5775


Ответы на вопрос

Отвечает Белобородов Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 6050 і 5775

5775 = 3 * 5 * 5 * 7 * 11

6050 = 2 * 5 * 5 * 11 * 11

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

5,5,11

НСД (6050 ;5775)= 5*5*11=275

Виберемо в розкладанні меншого числа (5775) множники, які не ввійшли в розкладання

3,7

Додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 5, 5, 11 , 11,3,7

Отримане твір запишемо у відповідь.

НСК (6050; 5775) = 2*5*5*11 *11*3*7= 127050