. Товар спочатку коштував 60 грн., а потім його ціна підвищилась на 30%. Якою стала ціна натовар?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Катюшко.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60*(1+30/100)=78

Отвечает Шитикова Анжелика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60*30%:100%= 18 грн підвищення ціни

60+18= 78 грн стала ціна товару