1/3 сплаву складає золото,4/9-срібло ,а решту домішки . Яку частину сплаву становлять домішки?

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Трейс Тёма.

Відповідь:

домішки становлять 2/9 сплаву

Пояснення:

1/3 = 3/9 золото

4/9 срібло

3/9+4/9=7/9 золото та срібло

9/9 увесь сплав

9/9-7/9=2/9 становлять домішки