Кількість хлопчиків відноситься до кількості дівчат як 3:4. Чи може кількість учнів в класі

дорівнювати 25?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Ангелина.

Ответ: 3*x+4*x=7*x=25⇒х=25/7 - не целое. То есть число учеников не может быть равно 25.

Пошаговое объяснение: