Обчисліть похідну функції: y= 4x(в квадрате) + 1/4 x(в квадрате) помогите пж


Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

y = 4 {x}^{2}  +  \frac{1}{4}  {x}^{2}

y =  {x}^{2} (4 +  \frac{1}{4} ) =  \frac{17}{4}  {x}^{2}  \\ y' =  \frac{17}{4}  \times 2x =  \frac{17}{2} x