Велосипедист 4год. Рухався зі швидкістю 15 км/год. Пішохід подолав цю ж відстань за 10 годин. Яку

відстань подолає пішохід за 6 годин? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самарский Дмитрий.

Відповідь:

36 км подолає пішохід за 6 годин

Покрокове пояснення:

1)4*15=60( км)- проїхав велосипедист за 4 години

2) 60:10=6(км/год)- швидкість пішохода

3)6*6=36 км