Методи розв'язання рівнянь вищих степенів Потрібно розв'язати рівняння: 1)

(x²-3x+1)²+3(x-1)(x²-3x+1)=4(x-1)²; 2) 7(x+(1/x))-2(x²+(1/x²)=9;

Ответы на вопрос

Отвечает Мустакимова Аиша.

Ответ:

1) (x^{2} -3x+1)^{2}+3*(x-1)*(x^{2} -3x+1)=4*(x-1)^{2}

Извини с первым помочь не могу

2)7(x+\frac{1}{x} )-2(x^{2} +\frac{1}{x^{2} } )=9

7x+\frac{7}{x} -2x^{2} -\frac{2}{x^{2} } =9

7x+\frac{7}{x} -2x^{2} -\frac{2}{x^{2} } -9=0

\frac{7x^{3}+7x-2x^{4}-2-9x^{2}   }{x^{2} } =0

7x^{3}+7x-2x^{4}-2-9x^{2}=0

-2x^{4} +x^{3} +6x^{3}-3x^{2} -6x^{2} +3x+4x-2=0

x^{3}*(2x-1)+3x^{2} *(2x-1)-3x*(2x-1)+2*(2x-1)=0

-(2x-1)*(x^{3}-3x^{2} +3x-2)=0

-(2x-1)*((x-1)^{3}-1)=0

(2x-1)*((x-1)^{3}-1)=0

2x-1=0\\(x-1)^{3}-1=0

>  </p>              <p></p>              <p></p>              </div>                                        <div class= 0 0