У мотку 80м ниток. Знайди довжину такої його частини: 1. 1/202.1/23.3/44.2/5.5.7/106.13/16​


Ответы на вопрос

Отвечает Волк Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 80 * 1/20 = 80/20 = 4 м

2) 80 * 1/2 = 80/2 = 40 м

3) 80 * 3/4 = 240/4 = 60 м

4) 80 * 2/5 = 160/5 = 32 м

5) 80 * 7/10 = 560/10 = 56 м

6) 80 * 13/16 = 1040/16 = 65 м