Між човном і маяком -95 м.Віктор стрибнув із човна в море і проплив до маяка 35м.Скільки метрів

залишилося приплисти Віктору?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Нина.

Ответ:

ещё 60 метров надо проплыть

Пошаговое объяснение:

95-35=60 метров

Отвечает Желіховська Оля.

Ответ:

60 м

Пошаговое объяснение:

1) 95-35=60 (м)

Виктор проплив тобто - стільки метрів скільки він проплив від цілої дистанції