За два дні студент запланував вивчити певну кількість японських слів.За перший день він вивчив 2/5

всіх запланованих слів,а за другий-решту 15 слів. Скільки японських слів вивчив студент за два дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Толик.

Ответ:

25 слов

Пошаговое объяснение:

Если взять 5 = 100% значит 3 = 60% от общего соотношения.

Значит 5-3=2 получаеться 2 = 40%

15:3=5 Тоесть 1/5=5 Значит 5*2=10 тогда 15+10=25