4. Есепті шығар. 1. Бозторғайлар 9 болса, сарышымшықтардың олардан 3-і артык. Барлық құстардың

үштен бірбөлігі ұшып кетті. Неше құс ұшып кетті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лютова Алина.

Ответ:

жауабы: 24

неше кус ушуп кетти? 24 кус ушуп кетти!

Отвечает Уласик Андрей.

Ответ:

Бозторғайлар - 9

Срышымшықтар - 12

9+12=21

1/3 * 21=7

Пошаговое объяснение:

7 немесе 21-7=14 құс ұшып кетті деп ойлаймын