Ціну на малину підвищено з 40 грн до 60 грн. На скільки відсотків підвищено ціну малини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Вячеслав.

Ответ:

40 грн. - 100%

60 грн. - Х%

60•100:40=150%

150-100=50%

Цену на малину увеличили на 50%

Пошаговое объяснение:

Отвечает Захаров Максим.

Ответ:

на 50% повысилась цена на малину

Пошаговое объяснение:

1. 60 - 40 = 20 (грн) - на 20 гривен повысилась цена

2. 20 : 40 * 100% = 0,5 * 100% = 50% повысилась цена на малину

-------

50% - 0,5

40 + 40*0,5 = 40 + 20 = 60 грн - цену на малину увеличили на 50%