Доведи, що число 782 є дільником числа 43 732. Як про це можнасказати інакше?​


Ответы на вопрос

Отвечает Довгая Настя.

43 732 : 782 = 43732/782 = 21866/391 = 55 целых 361/391

Число 782 - это знаменатель дроби 43732/782