Порівняння раціональних чисел Порівняй числа: -65  і -67;       

2)-4,7 і – 4,5;         3) -7,91 і – 7,19;     4) -63/4 і -61/4;5) -2/6 і – 3/8;    6) – 3/16 і – 5/12;        7)- 9,1 і -91/10;   8)-3,01 і – 3,001.       2. Запиши в порядку зростання числа:4,7;   -6,1;    5,6;   -4,7;   0,5; -0,2.Запиши всі цілі числа, що задовольняють нерівність:-3,27  < х < 2,9;           2) -0,7 < х < 1, 06;  3) – 6 < х < -2;Замість зірочки встав цифру так, щоб утворилася правильна нерівність. Розглянь усі можливі випадки.– 7,04 < - 7,*2;   2)  -0,2*9 < -0,218;   3) – 8,4*8 < -8,478;4) -6,6*6 > - 6,664;       5) - 3*,05 < - 32,4  6) – 43,1* < - 43,16.       5. Запиши три дроби, які задовольняють нерівність:1) – 6/7 < х <-5/7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Вика.
1 ЗАВДАННЯ
1)-65>-67
2)-4,7<-4,5
3)-7,91<-7,19
4)-63/4<-61/4
5)-2/6=-3,8
6)-3/16>-5/12
7)-9,1=-91/10
8)-3,01>-3,001
2 ЗАВДАННЯ
-6,1;-4,7;-0,2;0,5;4,7;5,6