Обчисли об’єм прямокутного паралелепіпеда, якщо площа його основи дорівнює 28 дм2, а висота 20 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20 см= 2 дм

Об*єм дорівнює: V=S*h = 28*2= 56 дм3