Знайдіть радіус круга, якщо площа дорівнює 50,24 см2. Уважайте, що тт=3,14​


Ответы на вопрос

Отвечает Луцько Христина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа дорівнює S=пR^2 звідси знайдемо радіус

R^2= S/п= 50,24:3,14=16

R= 4 см