В бідоні було 60 л молока. З нього відлили 12/15 цього молока. Скільки літрів молока залишилось у

бідоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60 * 12/15 = 4*12 / 1 = 48 (л) - вылили

3) 60 - 48 = 12 (л) - осталось

Ответ : 12 литров