Тендеуди шеш. Х*30=900:3. Х*6=50+310. У:4=72-44.


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Суретті қараңыз, жауабы бар!


Отвечает Дронишинець Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х*30=900:3

30х=300

х=300:30

х=10

Х*6=50+310

6х=360

х=360:6

х=60

У:4=72-44

у:4=28

у=28*4

у=112