Boyi 16 cm eni 12 cm bolgan togri tortburchakning hamma tomonlari 5 cm dan qisqartirildi hosil

bolgan togri tortburchakning perimetirini toping

Ответы на вопрос

Отвечает Гудков Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16-5=11

12-5=7

P=2(11+7)=2*18=36