сільськогосподарське підприємство здало державі 720 т овочів. капуста становить 4/15, а картопля

7/15 зданих овочів. на скільки тонн картоплі здано більше, ніж капусти?

Ответы на вопрос

Отвечает Сёмина Ульяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 720 * 4/15 = 48*4 / 1 = 192/1 = 192 (т) - сдали капусты

2) 720 * 7/15 = 48*7 / 1 = 336/1 = 336 (т) - сдали картофеля

3) 336 - 192 = 144 (т) - на столько > картофеля чем капусты.

Ответ : на 144 т