Склади і розв'яжи рівняння : перший доданок -10,2, другий виражено різницею чисел а і 4,2 сума 14


Ответы на вопрос

Отвечает Байденов Нурболат.

Ответ:

-10,2 + (a - 4,2) = 14 - рівняння

a=28,4 - Відповідь

Пошаговое объяснение:

-10,2 + (a - 4,2) = 14

a-4,2=24,2

a=28,4