Допоможіть будь ласка у вирішенні рівняння(138-х)×73=1679


Ответы на вопрос

Отвечает Каюмов Тимур.

Ответ:

(138 - x) \times 73 = 1679 \\ 138 - x =  \frac{1679}{73}  \\ 138 - x = 23 \\ x = 138 - 23 \\ x = 115