Розв'яжи рівняння 12,8 - (х -7,2)= - 6,7 спростивши спочатку вираз у його лівій частині 


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

x=26.7

Пошаговое объяснение:

12.8-(x-7.2)=-6.7

12.8-x+7.2=-6.7

20-x=-6.7

20+6.7=x

x=26.7