Обчислити значення похідної функції в точці хо:f(x) = (x^2 – 2x – 2)^5, xo=2;​


Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

f(x) = (x^2 – 2x – 2)^5

f'(x)= 5(x²-2x-2)⁴*(x²-2x-2)' =5(x²-2x-2)⁴(2x-2) = 10(x²-2x-2)⁴(x-1)

f'(2) = 10(2²-2*2-2)⁴(2-1)=10(4 - 4 -2)*1 = -20