Сума трьох чисел 700. Сума першого і другого чисел-410,а другого й третього-550. Знайди кожне число​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Марина.

Ответ:

перше число – 150 ; друге число – 260 ; трете число – 290

Пошаговое объяснение:

700-410=290 трете число

550-290=260 друге число

410-260=150 перше число