Тізбектегі келесі санды тап. 0,01;0,06;0,36;2,16;_


Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Иван.

Ответ:

жауабы 12,96

Пошаговое объяснение:

себебі,

0,06×6=0,36

0,36×6=2,16

2,16×6=12,96