163. У макітрі лежать пшеничні і гречані пампушки. Відомо, що гречані Пампушки становлять 1/3

усіх пампушок, а 1/3 гречаних пампушок мають начинку.Гречаних пампушок з начинкою 5. Скільки всього пампушок у макітрі?Скільки серед них окремо пшеничних і гречаних пампушок? Скільки греча-них пампушок без начинки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дяденчук Діма.

Ответ:

5 з начинкою, а так як це 1/3 від усіх гречаних пампушок, то гречаних пампушок у 3 рази більше тобто 15

15 це 1/3 від усіх пампушок, отже усього пампушок 15*3=45

Пшеничних пампушок 45-15=30, тобто загальна к-сть пампушок-к-сть гречаних пампушок

Гречаних пампушок без начинки 15-5=10, тобто к-сть гречаних пампушок-к-сть гречаних пампушок з начинкою

Відповідь:

45 усього пампушок

30 пшеничних

15 гречаних

10 гречаних без начинки

Пошаговое объяснение: