Для оздоблення суконь дизайнерка одягу купила 12 м синьої стрічки та 15 м жовтої за однаковою

ціною.За всю стрічку вона заплатила 270 грн. Скільки гри-вень коштує жовта стрічка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Антончик Іванна.

Ответ :

1) 12 + 15 = 27 (м) – всього метрів стрічки купила

2) 270 : 27 = 10 (грн) – ціна 1 метра стрічки

3) 10 • 15 = 150 (грн) – гривень коштує жовта стрічка

Відповідь : 150 гривень коштує жовта стрічка

P.S:

Буду весьма признательна за Ваше "Спасибо" ! Удачи вам и успехов в учёбе !