ДВА СПОСИБИ З ПОЯСНЕННЯМ 284. Пані пані вийшли одночасно назустріч один одному із двох бу-

динків, відстань між якими 700 м. Пан ішов із середньою швидкістю 82 м/хв. Вони зустрілися через 5 хв. З якою швидкістю йшла пані? Розв'яжи двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение

1 способ Sпана= 82*5=410 м, Sпані= 700-410=290 м, Vпані= 290/5=58 м/хв.