Розв'яжіть задачу: Із пункту А в протилежних напрямках виїхали вантажівка і автобус. Швидкість

вантажівки40,4км/год, автобуса - 57,3км/год.Знайдіть відстань між ними через 2 години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сокольчик Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40,4 *2= 80,8 км відстань яку проїхала вантажівка

57,3 * 2=114,6 км відстань яку проїхав автобус

80,8+ 114,6= 195,4 км відстань яка буде між ними через 2 години.​