3+а×10 якщо а=30.а=90 3 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Юлия.

3 + a*10

При a = 30:

3 + 30*10 = 3 + 300 = 303

При a = 90:

3 + 90*10 = 3 + 900 = 903

Отвечает Дан Алина.

Відповідь:

якщо а=30, то 3+а×10 = 3+30×10= 303

якщо а=90, то 3+а×10 = 3+90×10=903

Покрокове пояснення:

Якщо було корисно познач як найкраща відповідь....