Знайдіть пеший та четвертий члени арифметичної прогресії, якщо її різниця дорівнює 18, а сума

восьми її перших членів дорівнює 600​

Ответы на вопрос

Отвечает Korolevnin Alexs.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

d=18

S8=600

a1-?

а4-?

З формули суми  n члена арифметичної прогрессії знайдемо перший член

S=2a1+d(n-1)/2*n

600=2a1+18*(18-1)/2

600=8(2a1+126)/2

600=8a1+504

8a1=600- 504

8а1= 96

а1= 96 : 8

a1=12

аn=а1+(n-1)d

а4= 12+(4-1)*18

а4=12+ 54

а4= 66