На трьох кущах розквітло 45 троянд.На другому кущі розквітло на 3 троянди більше,ніж на першому,а

на третьому на 3 троянди більше,ніж на другому.Скільки троянд розквітло на кожному кущі?Треба розписати з поясненням)Дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Пошаговое объяснение:

Нехай на першому кущі розцвіло Х троянд.

На другому на 3 більше ніж на першому, то буде Х+3,

На третьому на 3 більше ніж на другому, то буде Х+3+3

Складемо рівняння

Х+Х+3+Х+3+3=45

3Х =45-3-3-3

3Х=45-9

3Х=36

Х=36:3

Х=12

Отже на першому кущі було 12 троянд.

На другому 12 +3 =15

На третьому 15+3=18

18+15+12=45