6.Розв'язати рівняння, спочатку спростивши ліву частину рівняння:-0.2-х:(-0,7)=0,84​


Ответы на вопрос

Отвечает Хаулин Антон.

Ответ:

-0,2-x÷(-0,7)=0,84

-1/5-x÷(-7/10)=21/25

-1/5+x×10/7=21/25

-1/5+10/7x=21/25

-35+250x=147

250x=147+35

250x=182

x=91/125 = 0,728.