Довжини сторін прямокутника 3 см 15 мм і 6 см 85 мм. Знайди довжину сторони квадрата, у якого такий

же периметр

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанов Афлатун.

Ответ:

Р прямоугольника =(а+б)×2

(3.15+6.85)×2=10×2=20

Pквадрата=4а

4а=20

а=20÷4=5

ответ : сторона квадрата=5