Купили 2,3 кг яблук і 3,5 кг черешні, заплативши за всю покупку 95,75 грн. Скільки коштує 1 кг

яблук, якщо 1 кг черешні коштує 17,5 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Пакудина Милена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 17,5 * 3,5 = 61,25 (грн) - заплатили за черешню

2) 95,75 - 61,25 = 34,5 (грн) - стоят 2,3 кг яблок

3) 34,5 : 2,3 = 15 (грн) - стоит 1 кг яблок

Ответ : 15 гривен