Площа бічної поверхні правильної чотирикутної призми дорівнює 48 см2.Знайдіть об'єм цісі призми,

якщо: ii бічне ребро дорівнює 4 см А 12 см2 Б 16 см3 в 24 см3 г 36 см3 д 48 см3

Ответы на вопрос

Отвечает Тимерханова Замира.

Ответ:

48/4=12

12/4=3

3*3*4=36