За якого значення а значення виразів 4(-3,5+3а) і 2(-3+10а) є рівним? 2 1 -1 -2 3 Помогите з

тестом

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Артем.

Ответ:

4(-3,5+3а)=2(-3+10а)

-14+12а=-6+20а

12а-20а=-6+14

-8а=8

а=-1