Дано трикутник АВС, кут С - прямий. АВ=15см, ВС=12см. Чому дорівнює тангенс кута В?


Ответы на вопрос

Отвечает Гончерова Маша.

знайдіть сторону AC по теоремі Піфагора:

AC^2=15^2-12^2

AC^2=225-144

AC^2=81

AC=9

Тангенс - це відношення противолежащей боку на прилеглу: tgB=AC/CB

tgB=9/12

tgB=3/4

tgB=0,75