Знайди середню швидкість руху туристів, якщо за перші4 год вони пройшли 24,8 км, аза наступні 2

год11.8 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Марьямова Полина.

Відстань всього = 24,8км + 11,8 км =

36,6 км

Час всього = 4+2 = 6 год

Середня швидкість = 36,6/6 = 6,1 км/год