Тракторист зорав 36га Щорса становить 4/9 полощи всього поля скольки поля залишилося зоопатия

трактористу

Ответы на вопрос

Отвечает Сафиуллина Лейсан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36 га - 4/9

х га -    1

х= 36 : 4/9= 36 * 9/4

х= 81 га площа всього поля

81- 36= 45 га залишилося зорати трактористові