За 1,8 кг бананів заплатили 35,1 грн. Скільки коштує 1 кг бананів?


Ответы на вопрос

Отвечает Вахнин Илья.

Відповідь:

35,1 :1,8 = 19, 5 грн

Відповідь : 19,5 грн коштує 1 кг бананів

Покрокове пояснення:

Надіюсь допомогло. Якщо було корисно познач як найкраща відповідь...

Отвечает Сорокина Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,8/1 = 35,1/х

х = 1*35,1 / 1,8

х = 35,1 / 1,8

х = 19,5