7. (1 бал) Розв'язати рівняння:а) 3х=18x; б) 100х2-16=().​


Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Рівняння:

1) 3х=18х

Перекласти х в ліву частину і змінити знак.

3х-18х=0

Наведемо подібні члени:

-15х= 0

х= 0

2) 100х²-16=0

25х²-4=0

25²х=4

х²=4/25

х=(плюс минус)2/5

х¹= -⅖, х²= ⅖