Для освітлення двору використовуються два світильники різних типів. Ймовірність виходу з ладу

першого дорівнює 0,04, другого – 0,01. Знайдіть ймовірності таких подій: 1) двір освітлено; 2) двір освітлено одним світильником.

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Толя.

Ответ:

1) 0,9996

2) 0,0492

Пошаговое объяснение:

ймовірність робочого стану:

у 1-го світильника 1-0,04=0,96

у 2-го світильника 1-0,01=0,99

1) ймовірність, що двір освітлено: 1 -0,04*0,01=0,9996 (0,04*0,01-два світильники одночасно вийдуть з ладу)

2)1-й працює(0,96), 2-й - ні(0,01)  або 2-й працює(0.99), 1-й(0,04) - ні

0,96*0,01+0,99*0,04=0,0492

Для першого завдання ще один варіант підрахунку:

1-й працює(0,96), 2-й - ні(0,01)  або 2-й працює(0.99), 1-й(0,04) - ні, або працюють обидва 0,96*0,99

0,96*0,01+0,99*0,04+0,96*0,99=0,9996