Розв'яжи задачу. Задача1 Власна швидкість кате-ра 17 км/год, а швид-кість течії ріки3 км/год.

Який шляхподолає катер за 4 год,якщо рухатиметься затечією ріки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:(17+3)*4=80 км пройдёт катер

Пошаговое объяснение:

Отвечает Керейбаев Толеген.

Пошаговое объяснение:

17+3=20км/год

20*4=80км