6x+3/27=5/9 Срочно помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Тикеева Светлана.

Ответ:

x=2/27

Пошаговое объяснение:

поділіть числа

6Х+3/27=5/9 6Х+1/9=5/9

відніміть 1/9 від обох частин рівняння

6Х+1/9-1/9=5/9-1/9

спрошення

6Х=4/9

поділіть обидві частини рівняння на один член

6х/6=4/9/6

спрощення

(скоротіть однакові члени в чисельнику та знаменику)

(подилить числа)

х=2/27