два робітники одержали 2700 грн . перший працював шість днів , а другий три дні скільки грошей

заробив кожен робітник окремо якщо поденна оплата була однакова​

Ответы на вопрос

Отвечает Сазанович Дмитрий.

Ответ:

перший робітник одержав 1800 грн, а другий - 900 грн.

Пошаговое объяснение:

1. 6+3=9 (днів) - працювали разом;

2. 2700/9=300 (грн) - оплата за 1 день роботи;

3. 300*6=1800 (грн) - отримав перший робітник;

4. 300*3=900 (грн) - отримав другий робітник.