Срочно ПОЖаЛуЙсТаЯкщо обидві частини рівняння 1/2х+1=-5 помножити на​ 2, то дістанемо рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Щеповалова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2х+2=10

2х=10-2

2х=8

х=8/2

х=4